Hakkımızda...
Hakkımızda...
Bizimle ilgili merak ettiğiniz tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
Facebook Twitter Instagram LinkedIn Youtube E-mail

...
Hakkımızda...

HAKKIMIZDA...

 
Şirketimiz, Denetim Hizmetleri, Vergi Danışmanlığı, Muhasebe ve Mali İsler Yönetimi, Yönetim Danışmanlığı, Kurumsal Finansman Danışmanlığı, Yatırım Danışmanlığı, Kurumsallaşma, Kurumsal Yeniden Yapılanma, Kurumsal Risk Danışmanlığı, Bilirkişilik Hizmetleri alanlarında hizmet sunmak üzere 2011 yılında, denetim tecrübesi olan dört mali müşavir tarafından kurulmuş ve faaliyetine başlamıştır.
 
Hizmet kalitesi ve standartlarıyla sektörde sayılı firmalardan biri olma hedefine ilerleyen şirketimiz; Denetim hizmetleri kapsamında; uzun yıllara dayanan denetim tecrübesine sahip kadromuzla müşterilerimize uluslararası denetim standartlarıyla uyumlu Türkiye Denetim Standartları ve diğer düzenlemelere uygun olarak Bağımsız Denetim, İç Denetim & İç Kontrol Sistemleri Danışmanlığı konularında hizmet vermektedir. Hizmetlerin sunumunda mesleki etik ilkelere tam uyum ve mesleki bağımsızlık esas alınmaktadır.

Danışmanlık hizmetleri kapsamında ise; denetim, muhasebe, yöneticilik, bilirkişilik, finans ve yeniden yapılanma alanlarında derin işlevsel bilgi ve deneyime sahip profesyonel kadrosu ile müşterilerinin yeni hedef ve ufuklara yelken açmasına yardımcı olmaktadır. Maksimum müşteri memnuniyeti anlayışı çerçevesinde, müşterilerin ihtiyaçları tespit edilmekte ve bu ihtiyaçların giderilmesine dönük olarak en uygun profesyonel çözümler sunulmaktadır.

Başta KOBİ’ler olmak üzere değişik ölçekteki firmalara yönelik sunduğu akılcı ve uygulanabilir çözümleri ile müşterilerini bir üst lige taşımaktadır.

Şirketimiz ayrıca Kooperatif Denetimi ve Yönetimi konusunda uzmanlaşmış bir kadroya sahiptir. Uygulama tecrübesi ve akademik kariyeri birleştiren uzman kadrosu ile yüksek kalite anlayışı çerçevesinde müşteri memnuniyetini ve güvenini en üst düzeye yükseltmek için mesleki ve sektörel alandaki gelişmeleri ve yenilikleri sürekli takip etmektedir.
 

MİSYONUMUZ

 
Profesyonel ve yenilikçi yaklaşımımızla, KOBİ’lere yönelik sunduğumuz akılcı ve uygulanabilir çözümlerle müşterilerimizi “Bir Üst Lig’e Taşımak” ‘tır.
 

VİZYONUMUZ

 
KOBİ Danışmanlığı alanında bölgemizin en büyük yerel firması olmaktır.
 

Çalışma İlkelerimiz;
 •  Müşteri şirketin yapısına uygun, uygulanabilir çözümler sunmak,
 •  Müşteri şirketi kendi şirketimiz gibi benimsemek, büyümesini ve gelişmesini arzulamak,
 •  Müşterilerin is ortağı gibi davranmak, vereceğimiz hizmetlerle onlara değer katmak,
 •  Etik değerlere bağlı profesyonel yaklaşım ile müşteri mahremiyetine önem vermek.

Hizmet Standartlarımız;
 • İşe müşterinin ihtiyaçlarını analiz ederek başlamak, sunulacak hizmeti buna göre belirlemek,
 • Müşteriye özel, hizmet sunum planı hazırlamak, sunulan hizmet planını doğru şekilde uygulamak,
 • Müşterimizle yatay ve etkin iletişim kurmak,
 • Sunulan hizmet kalitesi, üstlenilen sorumlulukla mütenasip makul ve adil bir ücret belirlemek,
 • Üst düzey yönetimi periyodik olarak bilgilendirmek ve işlerini geliştirmeleri konusunda anlamlı önerilerde bulunmak,
 • Kilit yönetim kadrosu ile olan ilişkilerimizi sürekli olarak ilerletmek, güçlendirmek ve müşteri sadakatini arttırmak,
 • Müşterilerimizden hizmetlerimiz hakkındaki değerlendirmelerini  düzenli olarak istemek,